V období 16. - 17. 4. 2016 proběhl v Bratislavě největší herní turnaj na Slovensku Y-Games, na kterém produkty E-Blue nemohly chybět. V samém centru dění v naší E-Blue Game Zone si mohli návštěvníci turnaje prohlédnout veškeré herní vybavení značky E-Blue a rovnou si vybrané produkty vyzkoušet přímo v praxi při hraní Counter Strike: Global Offensive. Zájem o testování produktů byl velký a není divu, že mnozí návštěvníci rovnou využili možnost si produkty koupit s 20% slevou.

Po oba dny se na hlavním pódiu Y-Games losovala tombola, ve které mohli šťastní výherci získat herní produkty E-Blue - herní set Cobra, myš Auroza s podložkou Mazer nebo sluchátka Cobra X951. A ti fanoušci, kteří nám poslali na facebook selfie z našeho stánku bojovali o sluchátka E-Blue Cobra. A co bylo pro fanoušky eSportu na Y-Games k vidění?

Soutěžilo se v 6 hrách: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Hearthstone, Fifa 2016, Rocket League. Celkem se turnaje zúčastnilo 706 hráčů, 207 týmů, které sledovalo více než 1500 fanoušiků přímo na místě a 34 000+ fanoušiků na streamu. Cosplay soutěž skvěle dotvořila atmosféru celé akce.

A víťězové?

Hlavní turnaj ovládli hráči Counter Strike: Global Offensive, ve kterém vybojoval první místo český tým eSuba.intel, na druhém místě skončil tým eXtatus a třetí místo patřilo E-Blue eEriness. Ve hře League of Legends těsně vyhráli eXtatus nad Our fifth is alt tabbed a třetí místo putovalo k eSuba.intel. Pořadí v Dota 2 bylo následující, první Peasant Gaming, druzí eEriness a třetí Flyover. Vítězem v Hearthstone se stal Scruffy z týmu Fraternitas následovaný Martim a Garom. Ve Fifa 2016 vládl Miloš Janega z týmu ROOX, který porazil Jakuba Solca a na třetí příčce skončil Matej Peluha. V turnaji Rocket League si první tři místa odnesly týmy eXtatus, Dark Tigers a Mix123. Nemohla chybět ani divácky velmi oblíbená soutěž Cosplay, kterou vyhrála Kaminari s postavou Morgany z League of Legends. Tímto vítězstvím si pojistila postup na celosvětovou soutěž Cosplay World Masters, která se bude konat v Portugalsku.

Gratulujeme především námi podporovanému týmu eEriness.

Více informací na http://y-games.sk/

FOTOGALERIE

 

VIDEO