Společnost E-Blue – výrobce zejména herních počítačových doplňků – vykročila zcela novým směrem vstříc svým fanouškům a příznivcům e-sportu a představuje se hernímu publiku jako vynálezce první e-sport arény na světě.

E-sport je rychle se rozvíjející oblast, jejíž fanouškovská základna se rozrostla z tisíců na stovky tisíc příznivců. Zatímco e-sport a turnaje se mohou teoreticky odehrávat kdekoliv, kde je dostupná elektřina, pár stolů a židlí, rapidní nárůst zájmu a nejrůznějších akcí zvyšuje také nároky na samotné dějiště jejich konání. A právě tady značka E-Blue vycítila svou příležitost a přichází s konceptem první e-sport arény na světě. Tým více než 100 designérů se podílel na vytvoření jedinečného herního zázemí s unikátním designem a atmosférou, která na Vás dýchne už při samotném vstupu. Velkolepé řešení a high-tech až futuristické pojetí prostoru samotného umocňuje a dává hře nový rozměr. Designéři se však nesoustředili jen na atmosféru, ale také na maximální komfort hráčů i jejich fanoušků. E-Blue aréna tak přináší všem nadšencům komplexní zážitek ze hry samozřejmě také díky kvalitnímu hernímu příslušenství značky E-Blue - klávesnice, myší a podložky, sluchátka včetně efektně svítících stolů a pohodlných herních křesel.

Unikátní modulový systém postavíte kdekoliv

Zcela převratnou se v tomto projektu stala myšlenka sestavení arény z modulového systému, která umožňuje přizpůsobit e-sport arénu jakémukoliv prostoru a proměnit například nevyužitý sklep nebo obyčejnou internetovou kavárnu v atraktivní herní zázemí vhodné pro společné tréninky nebo jednotlivé hráče, kteří si chtějí zahrát a poměřit síly s ostatními. V E-Blue arénu je možné proměnit nejen malé prostory, ale díky variabilnímu systému lze sestavit arénu vhodnou i pro konání národních šampionátů.

Nová dimenze hraní

Jedinečný koncept e-Blue arény posouvá hranice a přináší do světa e-sportu zcela novou dimenzi hraní. V době, kdy se e-sport dostává na výsluní a hráči opouštějí svá herní doupata a chtějí měřit své výsledky na veřejnosti, zažít atmosféru velkých utkání a bojů, vidět výraz protivníka po prohraném zápase, nyní otevírá své brány všem příznivcům e-sportu. Již v několika státech v Asii a nově také v Americe se mohou příznivci herního sportu díky E-Blue aréně spolu střetávat tváří v tvář. Společnost E-Blue plánuje během roku 2016 otevřít 500 e-sport arén.

Společně s E-Blue můžete znásobit svůj herní zážitek.

FOTOGALERIE