Značka E-Blue byla založena v roce 1999 skupinou nadšených designérů a hráčů v japonské Osace. Ve spolupráci s nejlepšími světovými hráči vyvíjí nejúčinnější herní zbraně a zařízení. Cílem E-Blue jsou kvalitní produkty s vynikajícím a skvěle propracovaným designem pro mladou generaci, které denně využívají spokojení uživatelé na celém světě. Zaměření na vývoj především herních počítačových doplňků pro skupinu nadšenců počítačových her tzv. „free time players“ pokrývá celou škálu produktů vhodných jak pro začátečníky, tak zkušené hráče. E-Blue se zaměřuje nejen na herní příslušenství jako jsou myši, klávesnice, sluchátka či podložky pod myši, ale také na herní nábytek – stoly, křesla a vše, co hráče obklopuje.


Společnost E-Blue získala příležitost spolupracovat s uznávaným americkým filmovým producentem - studiem Marvel, a tak všem fanouškům známého superhrdiny přináší Iron Man myši, klávesnice, sluchátka a podložky pod myši. Produkty Iron Man 3 kombinují perfektní design a skvělou funkčnost v jednom a v tomto duchu se E-Blue podařilo vyrobit produkty profesionální kvality, precizního zpracování a výjimečného designu v PC periferiích.


Produkty E-Blue mohou fanoušci nakoupit v USA, Kanadě, Velké Británii a dalších více než 50 zemích světa. Více než polovina světové populace má dnes možnost zakoupit produkty značky E-Blue a užít si kvalitu, design a potěšení, které tato značka přináší. Značka E-Blue je připravena poskytnout svým zákazníkům spoustu zábavy a mnoho stylových a trendy výrobků.