Brněnské výstaviště BVV zasáhla ve dnech 10. - 12.11.2017 masivní vlna příznivců eSportu díky největší akci tohoto roku v České republice - Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách.

Naše E-Blue eSport aréna na této události nemohla chybět a mohli jste nás navštívit hned vedle Vodafone mobile game stage, kde jsme na každý den měli připravený program pro ty, kteří zavítali k nám.

 


V 1v1 turnaji se ukázal hlavně skill hráčů hry Counter Strike: Global Offensive, kde z pavouka 16ti si trojice nejlepších odnesla hodnotné ceny E-Blue.

Denní průběh na stánku i turnaj moderoval Vojtěch Pres známy pod přezdívkou „WANGO“ a jako admin dohlížel na turnaj bývalý aktivní hráč této hry a herního celku eEriness Michal Weiss – „BORDEL“.
Do turnaje se zapojily také dvě slečny a jedné z nich se podařilo v sobotním turnaji skončit na pěkném 4.místě.


Fanoušci streamera, reprezentanta celku eEriness a hráče hry CS:GO – Romana Pilného alias „Blade“ si prišli na své v sobotu, kdy zavítal i při svých povinnostech v analytickém studiu pro Prima cool eSport k nám a věnoval svůj čas fanouškům, když měl více než hodinovou autogramiádu.

Celkově si mohli všichni návštěvníci prohlédnout design E-Blue eSport arény, kterých je na světe více než 400, vyzkoušet hardwarové novinky, křesla, stoly a světově první, plně konfigurovatelný All-in-one počítač SCION-32.

Lákadlem byla také novinka v podobě sestavy 3v1 – počítač s vodním chlazením zabudovaný do stolu + monitor.


Na našem stánku jste ale nemuseli najít jen produkty značky E-Blue, tentokrát náš prostor využil na propagaci herní celek eEriness a předměty s jejich logom, dresy, trička, mikiny atd. jste si mohli zakoupit přímo na místě.