Pro letošní rok se stávají značky E-Blue a Marvo opět hlavním partnerem s exkluzivitou na periferie na Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách. Tato největší událost gamingového světa ČR se jako každoročně bude konat na brněnském výstavišti, a to v období 8. – 10.11.2019.

 

 

Hardware profíků

Pod záštitou hlavního partnera mistrovství - značky Marvo - proběhnou kvalifikační on-line turnaje ve hře PUBG. Produkty obou značek E-Blue i Marvo získaly doporučení mistrů a své místo v sekci hardware profíků. Mezi tyto periferie se řadí unikátní true 7.1 sluchátka Marvo HG9046 (sluchátka se skutečnými 7.1 reproduktory), mechanická klávesnice Marvo KG954G s Outemu blue spínači a RGB podsvícením, E-Blue podložka pod myš EMP013 s RGB podsvícením a bezdrátovou nabíječkou pro smartphony a E-Blue laserová FPS myš EMS669 s rozlišením 8200 dpi a odezvou 1000 Hz.

Gaming aréna

Na výstavišti bude postavena rovnou celá Gaming aréna včetně jejího nepřehlédnutelného futuristického oblouku. V aréně budou již tradičně k dispozici plně vybavená herní místa, kde si mohou návštěvníci produkty z mistrovské série, ale také mnohé další vyzkoušet. Již nyní můžeme prozradit, že se chystá ve spolupráci s hráči z týmu EERINESS bohatý doprovodný program včetně turnaje ve hře CS:GO o atraktivní ceny.

 

 

Značky E-Blue a Marvo mají hráčům co nabídnout. Marvo svým sortimentem pokrývá celou nižší a střední třídu s nejlepším poměrem výkon / cena. E-Blue jako specialista na gaming nábytek dodává i takové speciality jako jsou výškově nastavitelné RGB podsvícené herní stoly, podsvícená herní křesla, křesla se zabudovanými bluetooth reproduktory či extrémně pohodlné gaming sofy.

 

Věříme, že také letos si najdete cestu do naší Gaming arény a zažijete ten správný adrenalin, zábavu, ale třeba také odpočinek. Na všechny se už teď těšíme.